Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Miasto 06.06.2014 11:25

Pilanka walczy o tytuł Miss Polski na wózku

Fot. www.facebook.com/Daria.Pyszewskaa

Można jeszcze oddawać głosy na kandydatki w Wyborach Miss Polski na wózku 2014. O ten tytuł walczy też pilanka, Daria Pyszewska.

Daria Pyszewska ucierpiała w wypadku do którego doszło kwietniu 2013 roku na drodze między Okonkiem a Podgajami. Bus którym jechała wpadł w poślizg. Dziewczyna wypadła przez przednią szybę i przeleciała kilkanaście metrów. Miała popękaną czaszkę, złamaną miednicę i kręgosłup. - Jestem po ciężkim wypadku w wyniku którego miałam nigdy nie wstać. Jak zwykle... utarłam nosa przeznaczeniu i robię pierwsze kroki ;-) - napisała Daria na swoim profilu na Facebooku.

 

Obecnie Daria Pyszewska bierze udział w Wyborach Miss Polski na wózku. - Gdy jeszcze półtora roku temu chodziłam po wybiegach dla modelek na myśl mi nie przyszło, że kiedyś będę musiała usiąść na wózku. Życie niestety pisze różne scenariusze i tak właśnie się stało. Jednak mimo to wózek nie jest moim katem a przyjacielem i dalej chcę robić co lubię, co kocham i w czym czuję się dobrze. Wózek nie ogranicza, ogranicza nas jedynie wyobraźnia - mówi Daria.

 

Konkurs organizuje Fundacja Jedyna Taka. Aby oddać głos na Darię Pyszewską wystarczy wysłać SMS na numer 72068 o treści: TC.JEDYNA.1. Na daną kandydatkę można głosować tylko raz dziennie z jednego numeru telefonu. Koszt wysłania SMS to 2,46zł z VAT. Głosowanie zakończy się w sobotę o północy.

 

Profil Darii znajdziecie na stronie internetowej Fundacji Jedyna Taka. O jej udziale w wyborach przeczytacie również na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności