Czwartek, 19.04.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszyrad, Czechasz, Czesław
Galerie Kultura 14.06.2016 12:07

„Z lotu ptaka”. Zobacz niezwykłe zdjęcia Roberta Judyckiego

Fotografia Roberta Judyckiego. Fot. materiały prasowe

Od wtorku, 14 czerwca w Galerii Sztuki Hotelu Gromada w Pile będzie można oglądać wystawę fotografii Roberta Judyckiego "Z lotu ptaka".

Autora fotografii większości pilan nie trzeba przedstawiać. Robert Judycki urodził się w Pile i już od najmłodszych lat pasjonował się fotografią. Z czasem ta pasja przerodziła się w zawód. Jest też miłośnikiem przyrody. Od 2005 roku latając na paralotni utrwala na fotografii pilskie krajobrazy. - Spojrzenie z lotu ptaka na ziemię, na znane okolice nadaje przestrzeni w której żyjemy inny wymiar - zmienia się skala tego co spostrzegamy na co dzień. Oglądanie fotografii Roberta uczy pokory, uzmysławia nam nasze miejsce w otaczającej rzeczywistości i sprawia, że z dystansem podchodzimy do naszego życia tu i teraz - mówi dyrektor Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile, Tadeusz Ogrodnik. 

 

Wystawę fotografii Roberta Judyckiego zatytułowaną "Z lotu ptaka" będzie można oglądać w holu Hotelu Gromada przy al. Piastów 15 w Pile od wtorku, 14 czerwca. Wernisaż o godzinie 18.00. 

 

Na wystawę zapraszają: Galeria Sztuki Hotel Gromada w Pile oraz Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności