Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Biznes Praca 05.10.2016 21:05

A jednak. Leroy Merlin za Praktikera

Fot. materiały prasowe

"Leroy Merlin Polska otworzy w Pile sklep z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów" - informują przedstawiciele sieci sklepów. Otwarcie za kilka miesięcy.

O tym, że Leroy Merlin Polska chce otworzyć w Pile sklep swojej sieci informowaliśmy w Życiu Piły w marcu, kiedy to spółka kupiła nieruchomość, na której obecnie funkcjonuje sklep sieci Praktiker w Pile. Przedstawiciele Praktikera mówili wtedy, że podpisali długoterminowe umowy na wynajem powierzchni na prowadzenie marketu w w Pile i nie zamierzają zaprzestawać prowadzenia działalności gospodarczej pod tym adresem. Spółka Leroy Merlin Polska informowała z kolei, że chce rozpocząć prowadzenie w Pile własnej działalności handlowej tak szybko, jak tylko będzie to możliwe "z uwzględnieniem wymogów formalnych i prawnych".

 

Dziś spółka Leroy Merlin Polska poinformowała nas o tym, że sklep sieci Leroy Merlin w Pile zostanie otwarty wiosną 2017 roku. - Na wiosnę 2017 roku Leroy Merlin Polska otworzy w Pile sklep z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów. Nowy obiekt handlowy sieci zlokalizowany jest pod adresem ul. 500-Lecia Piły 5 w miejscu dotychczas zajmowanym przez inny sklep z materiałami budowlanymi - czytamy w komunikacie prasowym Leroy Merlin Polska. Adres, o którym mowa to właśnie nieruchomość należąca do Leroy Merlin Polska, na której obecnie funkcjonuje sklep Praktiker.

 

- Obiekt znajduje się w znanej mieszkańcom Piły lokalizacji z dogodnym dojazdem komunikacją miejską oraz - dla zmotoryzowanych – z możliwością zaparkowania na przestronnym parkingu. Wszystkie prace remontowe zakończone zostaną na wiosnę przyszłego roku, kiedy to po wyposażeniu i zatowarowaniu, sklep przyjmie pierwszych klientów - informują Życie Piły przedstawiciele Leroy Merlin Polska.

 

W sklepie Leroy Merlin w Pile o pracować będzie około 100-osobowa ekipa Doradców Klienta, Logistyków, Kasjerów wraz z kadrą zarządzającą. Spółka prowadzi rekrutację na poszczególne stanowiska. Zatrudniono już dyrektora pilskiego Leroy Merlin.

 

- Cieszę się, że Piła będzie kolejnym punktem na mapie sklepów Leroy Merlin. W momencie otwarcia nasz nowy market w Pile będzie już ósmym sklepem Leroy Merlin w województwie wielkopolskim - mówi Dyrektor Regionalny Leroy Merlin Polska, Janusz Górka.

 

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 48 sklepów stacjonarnych Leroy Merlin w Polsce.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności