Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Miasto Praca 06.10.2016 21:15

Szkoły i pracodawcy na wyciągnięcie ręki. Targi Pracy i Kariery

Fot. Życie Piły (archiwum)

W piątek i sobotę w biurowcu Inwest-Parku przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile odbywać się będą VI Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Sprawdź program tego wydarzenia.

To wydarzenie skierowane nie tylko do tych, którzy szukają pracy ale i tych, którzy muszą podjąć decyzję o dalszym etapie kształcenia. Dlatego Targi podzielono na dwa dni.

 

Piątek będzie dniem Targów Edukacyjnych. - Głównym przesłaniem pierwszego dnia targów jest pomoc młodym ludziom w odnalezieniu własnej ścieżki rozwoju osobistego oraz edukacji, a jednocześnie pokazanie jakie trendy panują na pilskim rynku pracy. Do dyspozycji naszych gości będą doradcy zawodowi, którzy w fachowy sposób doradzą jaki kierunek edukacji i rozwoju najbardziej odpowiada naszym predyspozycjom. Na targach zaprezentują się pilskie szkoły ponadgimnazjalne, średnie oraz wyższe, a także pracodawcy z regionu i doradcy zawodowi - informują organizatorzy Targów. W piątek Targi można odwiedzać między 10.00 a 14.00.

 

Z kolei sobota to Targi Pracy i Kariery. - Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy, chcące rozwijać swoje umiejętności, zmienić ścieżkę kariery. W tej edycji również w sobotę odbywać się będą warsztaty dla młodzieży szkolnej, które poprowadzą przedstawiciele studiów Informatycznych UAM Poznań oraz Twórcy Gier „POLYGON”. W tym dniu odbędą się także warsztaty w celu aktywizacji i rozwoju osób w wieku 45+. Zapraszamy do Strefy Platforma Praca, w której zlokalizowana będzie wirtualna giełda pracy. W specjalnie przygotowanych boksach, czekać będą na Państwa doradcy zawodowi oraz asystenci, którzy pomogą napisać prawidłowo CV, zrobią prawidłowe zdjęcie do CV, wyszukają w bazie Platformy Praca odpowiedniej oferty pracy, a nawet dokonają w Państwa imieniu aplikacji on-line na wybrane oferty pracy - dodają organizatorzy wydarzenia. W sobotę Targi będą odbywały się między 10.00 a 13.00.

 

Więcej informacji i szczegółowy program Targów dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności