Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Sport 10.11.2016 22:54

Pilskie siatkarki mają nowego trenera

Fot. Życie Piły

W najbliższym meczu Orlen Ligi pilskie siatkarki zagrają pod wodzą nowego trenera. 

W czwartek do zespołu Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej dołączył szkoleniowiec Jacek Pasiński. Na stanowisku trenera zastąpił on Łukasza Przybylaka, który 31 października oddał się do dyspozycji zarządu. - Władze pilskiego klubu zdecydowały, że Łukasz Przybylak zakończył prace jako pierwszy trener zespołu - informował wtedy pilski klub. Dziś wiemy już, że Łukasz Przybylak nie rozstaje się z pilskim klubem, będzie jednak pracował z  drużynami młodzieżowymi.

 

Nowy pierwszy trener PTPS został przedstawiony zawodniczkom przed czwartkowym treningiem. - Jacek Pasiński to były siatkarz Skry Bełchatów, środkowy reprezentacji Polski za czasów trenera Stanisława Gościniaka. Jako szkoleniowiec prowadził między innymi Start Łódź oraz Budowlanych Łódź, którą to drużynę wprowadził do ekstraklasy. W ubiegłym roku zajął zaś z Budowlanymi piąte miejsce w Orlen Lidze. Współpracownikiem Jacka Pasińskiego pozostaje Piotr Sobolewski, dotychczasowy drugi trener drużyny - informuje Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej.

 

Po czterech kolejkach Orlen Ligi pilskie siatkarki nie mają na swoim koncie ani jednego zwycięstwa, ani też żadnego ligowego punktu. Najbliższy mecz pilanki rozegrają już w tę sobotę. 12 listopada o 18.00 w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile PTPS podejmie zespół K.S. Developres Rzeszów.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności