Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Biznes 14.11.2016 18:15

Nowy dealer Opla w Pile. Umów się na jazdę testową

Fot. materiały prasowe

Na samochodowej mapie Piły pojawiła się nowa Autoryzowana Stacja Dealerska marki Opel, zlokalizowana przy ulicy Siemiradzkiego 27 w Pile.

Grupa MAGO, która od lat działa z powodzeniem na rynku motoryzacyjnym nawiązała niedawno współpracę z importerem samochodów tej marki, General Motors Poland.

 

W Autoryzowanej Stacji Obsługi marki Opel przy ul. Siemiradzkiego 27 w Pile dostępne są zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze - nowe i używane. Salon obsługuje klientów indywidualnych, a także korporacyjnych oraz małe i średnie firmy. Specjalną ofertę przygotowano też dla konkretnych grup zawodowych, m.in. lekarzy, prawników, nauczycieli i pracowników grup mundurowych. - Opel posiada pełną gamę samochodów osobowych, od modnego miejskiego ADAM-a, przez zwinną Corsę, funkcjonalną Merivę, innowacyjną Mokkę, kompaktową Astrę, rodzinną Zafirę Tourer i flagową Insignię, aż po dużego SUV-a, Antarę. Szereg technologicznych rozwiązań stosowanych w naszych samochodach sprawia, że są ekologiczne, ekonomiczne i trwałe - mówi dyr. Grupy Mago w Pile, Dawid Mazurkiewicz. Opel Mago oferuje też dogodne formy finansowania zakupu samochodów, takie jak: Opel Leasing Mobilny, Opel Business Services, Opel Leasing i Opel Kredyt czy  Drive Plan.

 

 

W Autoryzowanej Stacji Obsługi marki Opel w Pile prowadzony jest też serwis samochodów, oraz naprawy blacharsko - lakiernicze. - Nasze programy serwisowe zostały przygotowane w oparciu o doświadczenia specjalistów oraz potrzeby naszych Klientów. Dzięki nim użytkowanie samochodu staje się bezproblemowe i przyjemne, a właściciele Opli mogą w pełni cieszyć się z jazdy swoimi samochodami - dodaje Dawid Mazurkiewicz.

 

Aby w pełni poznać bogatą ofertę nowej, Autoryzowanej Stacji Obsługi Opel Mago w Pile najlepiej odwiedzić osobiście salon przy ul. Siemiradzkiego 27 i umówić się na jazdę testową Oplem. Kontakt z salonem jest możliwy również za pośrednictwem strony internetowej. Pod adresem www.opel.pila.pl dostępne są szczegółowe informacje na temat usług i oferty serwisu Opel Mago.

 

Grupa MAGO, która prowadzi salon przy ul. Siemiradzkiego w Pile jest jedną z biznesowych wizytówek naszego regionu i utytułowanym graczem w branży motoryzacyjnej. Przed trzema laty firma została uznana najlepszym dealerem marki Hyundai w Europie a w zeszłym roku otrzymała kolejne europejskie wyróżnienie! Grupa MAGO jest również dealerem marki Honda, która na rynku pilskim cieczy się zaufaniem wielu klientów.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności