Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Rozrywka 15.12.2016 15:43

Nie tylko „Gwiezdne wojny”. Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Fot. www.helios.pl

Na ekrany polskich kin trafiła długo oczekiwana produkcja "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Sprawdź aktualny repertuar pilskiego Heliosa.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" to najnowsza produkcja LucasFilm. Opowiada historię rebeliantów próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci. Na ekranie zobaczymy m.in. Felicity Jones i Foresta Whitakera.

 

 

Tym, którzy nie przepadają za kinem science-fiction polecamy amerykańską komedią "Firmowa Gwiazdka" z Jennifer Aniston w jednej z głównych ról. Firmowa impreza gwiazdkowa, zwana popularnie "śledzikiem" to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok Święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć, jak doszło do tego "niepokalanego poczęcia". Zobaczcie, co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

 

 

Do Heliosa możecie wybrać się też na dwie polskie produkcje: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Za niebieskimi drzwiami".

 


 

Na rodzinny wypad do kina świetnie nadaje się z kolei disneyowska produkcja "Vaiana: Skarb oceanu". Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat i nikt nie wie dlaczego... "Vaiana" to opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

 

 

W poniedziałek, 19 grudnia Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlona produkcja "Zwierzęta nocy". Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości...

 

 

A już od piątku, 16 grudnia Helios rozpoczyna przedsprzedaż biletów na produkcję "Ciemniejsza strona Greya". Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. Film trafi na ekrany kin dopiero 10 lutego, ale bilety będzie można kupić już od tego piątku. Szczegóły i dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności