Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Bezpieczeństwo i prawo 22.12.2016 19:20

Krwawy finał domowej imprezy. 56-latek dźgnął kolegę nożem

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

56-letni mężczyzna ugodził nożem swojego kolegę. Do zdarzenia doszło podczas zakrapianej alkoholem domowej imprezy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Pile. - Policję wezwała konkubina pokrzywdzonego. Interweniujący policjanci na miejscu zastali mężczyznę z krwawiącą raną kłutą pleców w okolicach prawej łopatki. Niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy zranionemu 33-letniemu mieszkańcowi Piły. Następnie pokrzywdzony został przewieziony karetką do szpitala w Pile. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi mł. asp. Magdalena Marchwant z Komendy Powiatowej Policji w Pile. 

 

Po udzieleniu pomocy rannemu mężczyźnie policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. - Ustalili, w którym z mieszkań doszło do zdarzenia. Wewnątrz zastali trzech mężczyzn i kobietę. Wśród nich znajdował się sprawca - 56-letni mieszkaniec Piły, który na widok stróżów prawa zaczął wykonywać gwałtowne ruchy. Mężczyzna miał przy sobie nóż z widocznymi zabrudzeniami koloru brunatnego wskazującymi na to, że może być to krew. Policjanci dokonali jego zatrzymania. Zabezpieczyli też narzędzie przestępstwa - dodaje Magdalena Marchwant. 

 

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy. - Wyjaśnił, że z pokrzywdzonym pokłócił się podczas wspólnego, suto zakrapianego biesiadowania. Zdenerwowany dźgnął go nożem - relacjonuje mł. asp. Magdalena Marchwant.

 

56-latek został objęty policyjnym dozorem. Nie może też kontaktować się ani zbliżać do mężczyzny, którego ugodził nożem. Życiu rannego 33-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności