Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 29.12.2016 19:00

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z animacji "Sing". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar pilskiego Heliosa i zobacz zwiastuny filmów.

W okresie świąteczno - noworocznym do kina możecie wybrać się m.in. na dramat "Ukryte piękno". Osobista tragedia sprawia, że pewien nowojorski specjalista od reklamy popada w głęboką depresję. Jego znajomi opracowują niekonwencjonalny plan, by wyleczyć go z choroby. W rolach głównych: Kate Winslet, Will Smith i Keira Knightley.

 

 

W Heliosie również coś dla miłośników science-fiction - produkcja "Pasażerowie". Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności - budzi się z hibernacji dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim (Chris Pratt) i Aurora (Jennifer Lawrence) zakochują się w sobie, wiedzą, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich... Powoli dowiadują się także, dlaczego ich wybudzenie nie było przypadkowe.

 

 

A od niedzieli, 1 stycznia pilski Helios zaprasza na przedpremierowe seanse animacji dla całych rodzin - "Sing". W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów. W polskiej wersji językowej postaciom głosu użyczyli m.in.: Marcin Dorociński, Małgorzata Socha, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Jarosław Boberek, Ewa Farna, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Sawczuk, Tomasz Jagiełło i Małgorzata Walewska. 

 

 

Poza tym na wielkim ekranie: "Królowa Śniegu 3: Ogień i lód" oraz "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". W Heliosie trwa też przedsprzedaż biletów na produkcję "Ciemniejsza strona Greya". Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. Film trafi na ekrany kin dopiero 10 lutego, ale bilety będzie można kupić już od tego piątku. Szczegóły i dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności