Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Biznes Sport 04.01.2017 19:00

Enea głównym sponsorem pilskich siatkarek

Fot. Życie Piły

Drużyna Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej ma sponsora tytularnego. Klub otrzymał wsparcie od spółki Enea.

O nawiązaniu współpracy pomiędzy spółką Enea a Pilskim Towarzystwem Piłki Siatkowej mówiło się w Pile od klilku tygodni. Widać to było także podczas rozgrywanego pod koniec grudnia w Pile meczu siatkarek. W hali MOSiR przy ul. Żeromskiego stały materiały promocyjne z logotypem nowego sponsora. Można było też kupić kalendarze ze zdjęciami zawodniczek, opatrzone nazwą Enea PTPS Piła. Klub milczał jednak w tym temacie. Do dziś też nie doczekaliśmy się odpowiedzi na wysłane do spółki Enea 20 grudnia pytania odnośnie tej kwestii.

 

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej rozesłało do mediów jedynie krótki komunikat. - Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. uprzejmie informuje, że w związku z podpisaniem umowy z głównym sponsorem, nastąpi zmiana nazwy naszego zespołu. Z dniem 02 stycznia 2017 roku zespół występować będzie pod nazwą Enea PTPS Piła i od tego dnia tylko taka nazwa może być podawana we wszystkich informacjach dotyczących zespołu - czytamy w komunikacie PTPS.

 

Nie wiadomo na jaki czas podpisana została umowa sponsorska. Jak podało Radio Merkury - kontrakt reklamowy będzie obowiązywał dłużej niż jeden sezon.    

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności