Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Sport 05.01.2017 13:30

PTPS: Pasiński zostaje na dłużej

Jacek Pasiński. Fot. Życie Piły

Z końcem roku zakończył się kontrakt trenera drużyny pilskich siatkarek. Jacek Pasiński zdecydował się jednak na przedłużenie współpracy z klubem.

Szkoleniowiec będzie pracował w Pile nie tylko do końca tego, ale i w następnym sezonie. Jak informuje Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. Jacek Pasiński będzie trenerem drużyny Enea PTPS Piła do końca maja 2018 roku. - Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej przedłużyło umowę z dotychczasowym trenerem zespołu Enea PTPS Piła, Jackiem Pasińskim, do 31 maja 2018 roku. Pierwotny kontrakt kończył się 31 grudnia ubiegłego roku - czytamy w komunikacie PTPS S.A.

 

Jacek Pasiński jest pierwszym trenerem pilskiej drużyny od połowy listopada 2016 roku. Gdy obejmował zespół pilskie siatkarki zajmowały ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Po jego przyjściu do Piły zawodniczki PTPS wygrały pięć meczów z rzędu. Obecnie, po czternastu rozegranych meczach, pilanki mają na koncie sześć zwycięstw i osiem przegranych, co daje im aktualnie siódme miejsce w tabeli Orlen Ligi.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności