Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Miasto 09.01.2017 12:22

WOŚP 2017: Prezydent Piły (znów) na aukcji Orkiestry

Fot. www.aukcje.wosp.org.pl

Rozpoczęła się kolejna już internetowa aukcja, której przedmiotem jest "zatrudnienie" na jeden dzień Piotra Głowskiego. Uzyskane w ten sposób pieniądze zasilą konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent Piły jeden dzień swojej pracy na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddaje już po raz szósty. W poprzednich latach zwycięzcami aukcji byli: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta i Studio K2. - Do licytacji zapraszamy zarówno dużych, jak i tych mniejszych przedsiębiorców. Jestem pracowity i na pewno dam radę każdemu zadaniu, które zostanie przede mną postawione - mówi Piotr Głowski. Dzięki dotychczasowym aukcjom z udziałem prezydenta Piły na konto WOŚP wpłynęło około 18 tysięcy złotych. 

 

- Do licytacji zapraszamy przedsiębiorców z Piły i okolicy. Liczymy, że przed przystąpieniem do pracy, Prezydent Piotr Głowski zostanie zapoznany z zakresem obowiązków na wyznaczonym stanowisku, przeszkolony z przepisów BHP, po czym przystąpi do pracy. W licytacji i porozumieniu nie będą brane pod uwagę działania nieetyczne, wulgarne bądź obraźliwe - czytamy w opisie aukcji. Cena wywoławcza to 1000 złotych. Licytować można na orkiestrowych stronach serwisu Allegro [LINK DO AUKCJI], do poniedziałku, 16 stycznia do godziny 10.50.

 

Zatrudnij Prezydenta Piły w swojej firmie - licytacja ruszyła!

Opublikowany przez Miasto Piła na 9 styczeń 2017

 

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności