Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Bezpieczeństwo i prawo 21.02.2017 16:06

Kolejni dealerzy w rękach policji

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Policjanci z pilskiej komendy zatrzymali kolejnych dealerów narkotyków. Jeden z mężczyzn sprzedawał narkotyki 16-latkowi.

23-latka, który sprzedał nakrotyki 16-letniemu chłopakowi zatrzymali mundurowi z Wyrzyska i Łobżenicy. - Zebrany przez śledczych materiał dowodowy potwierdził, że 23-latek parokrotnie na przestrzeni kilku miesięcy sprzedawał marihuanę małoletniemu koledze. Dealer usłyszał od policjantów łącznie pięć zarzutów, w tym posiadania i udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej osobie małoletniej - informuje pilska policja. 23-letni dealer - mieszkaniec gminy Łobżenica - trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Taka sama kara grozi 28-letniemu mieszkańcowi Piły, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli 119 tabletek ecstasy, około 30 gramów amfetaminy i niewielkie ilości marihuany. - Podejrzany był już w przeszłości wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu i odbywał karę pozbawienia wolności. Kryminalni na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od niego kilka tysięcy złotych - informuje policja.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności