Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 23.02.2017 14:45

„Pokot” w Heliosie. Na co do kina? [VIDEO]

Fragment plakatu z filmu "Pokot". Fot. materiały prasowe

Od piątku pilski Helios zaprasza m.in. na wzbudzający kontrowersje, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 film Agnieszki Holland "Pokot". Sprawdź co jeszcze jest grane w Heliosie.

Główną bohaterką filmu "Pokot" Agnieszki Holland jest mieszkająca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i wegetarianka. Pewnej śnieżnej, zimowej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Okoliczności śmierci mężczyzny są niezwykle tajemnicze. Jedyne ślady, które znajdowały się wokół jego domu, to ślady saren. Duszejko, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne, niekonwencjonalne śledztwo.

 

 

Tym, którzy wolą kino lekkie, łatwe i przyjemne polecamy z kolei polską komedię romantyczną "Porady na zdrady". Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretkarozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski), coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona, Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny - mimo podjętych postanowień - znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu.

 

Wśród nowości również animacja "Barbie w świecie gier". Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą. Podczas wspólnej podróży z poziomu na poziom Barbie musi przemieniać się oraz wykazać się niespotykanymi umiejętnościami i nieszablonowym sposobem myślenia, aby ocalić zespół i wygrać grę!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na produkcje: "LEGO® BATMAN: FILM" i "Był sobie pies". Poza tym w repertuarze Heliosa m.in. polskie filmy: "PolandJa" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", horror "Lekarstwo na życie" oraz "Ciemniejsza strona Greya".

 

W poniedziałek, 27 lutego Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18:00 wyświetlony zostanie polski thriller "Konwój".

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności