Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 24.02.2017 19:48

Irlandzkie rytmy w Pile. Jig Reel Maniacs w Rockopolis!

Koncert Jig Reel Maniacs w Rockopolis w Pile - 5 marca o 19.00. Fot. Justyna Szadkowska

Marzec w Pile zaczniemy w klimatach irlandzkich! W niedzielę, 5 marca 2017 w klubie Rockopolis zagra formacja Jig Reel Maniacs!

Jig Reel Maniacs to jedna z najstarszych i bardzo charakterystycznych formacji muzyki celtyckiej w Polsce, która istnieje od 1990 roku. Jigowo Reelowi Maniacy grają nurt Celtic fusion – celtyckie brzmienia łączone z takimi gatunkami jak: jazz, funk, rock, reggae i inne kierunki z całego świata – muzykę instrumentalno - wokalną aranżowaną na wielobarwne instrumentarium: skrzypce, flet, flażolety, dudy, akordeon, saksofony, harmonijkę, gitary (akustyczną, elektryczną, basową), pianino elektryczne i instrumenty klawiszowe, perkusję i głos (baryton-bas).

 

 

Niedziela, 5 marca, poprzedzająca Dzień Kobiet jest doskonałym dniem by wybrać się na koncert z okazji święta Płci Pięknej, a przy okazji uczcić zbliżający się Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Nie na każdym koncercie można podziwiać facetów w spódnicach oraz piękną, rudą i "kręconowłosą" skrzypaczkę! Szanowne Panie! Zabierajcie ze sobą Mężów i Nie-mężów, Przyjaciółki i Przyjaciół, Koleżanki i Kolegów, Kochanków i Kochanki! Panowie, stawiajcie koncert w prezencie Waszym Paniom! Bawmy się przy unikalnej muzyce i z wyjątkowymi muzykami. Świętujmy dla Kobiet i z Kobietami!

 

Jig Reel Maniacs w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w niedzielę, 5 marca 2017 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu koncertu za 35 złotych – do nabycia w Rockopolis oraz online w serwisie Bilety24.pl.

 

W Rockopolis trwa też sprzedaż biletów na kolejne koncerty. 30 marca w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile zagra zespół Sorry Boys, a 23 kwietnia zespół Domowe Melodie. Szczegóły na www.rockopolis.pl

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności