Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Rozrywka 15.03.2017 22:03

Szanty i folk irlandzki. Węże z Poligonu zagrają w Rockopolis

Węże z Poligonu. Fot. materiały prasowe

Piosenka żeglarska i folk irlandzki na żywo w Rockopolis! W niedzielę, 19 marca w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile zagra zespół Węże z Poligonu.

Węże z Poligonu to pilski zespół, o którym kiedyś ktoś powiedział, że "grają tak, że żal byłoby nie posłuchać. W natłoku walących w nas dźwięków, dźwięków naszego życia i pracy - muzyka grana przez WĘŻE.. pozwala na "sporą dawkę relaksu dla ucha i duszy" "muzyka serca i ducha”. Dobra muzyka i małe "piwko" ... pozwala na naładowanie akumulatorów na następny tydzień naszego życia."

 

Węże z Poligonu to:
Leszek - wokal, gitara akustyczna; nauczyciel informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa, doradca zawodowy, instruktor harcerski, jeden z założycieli zespołu.
Krysia - wokal, skrzypce; uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Pile, harcerka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Pile.
Maciej - wokal, gitara akustyczna; logistyk, instruktor harcerski, miłośnik żeglarstwa; ma na swoim koncie grę w Grupie Jeden Dzień, z którą nagrał płytę z piosenką turystyczną i poezją śpiewaną.
Andrzej - mandolina; informatyk, instruktor harcerski, najbardziej doświadczony muzyk w zespole, ma na swoim koncie wiele projektów poetycko-muzycznych, zarówno solowych jak i w różnych kompilacjach.
Karolina - skrzypce; wychowawczyni w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Pile; doradca zawodowa; harcerka, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Pile.
Karol - gitara basowa, gitara akustyczna, flażolety, kazoo; nauczyciel muzyki, doradca zawodowy.
Bartek - instrumenty perkusyjne, przeszkadzajki; nauczyciel historii i informatyki, instruktor harcerski i żeglarski. 

 

Węże z Poligonu w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w niedzielę, 19 marca 2017 o 19.00. Wstęp wolny. Rezerwacja stolików pod numerem: 733 513 013.

 

W Rockopolis trwa też sprzedaż biletów na koncert zespołu Sorry Boys. Nominowana do Fryderyka w kategorii "Album Roku: Alternatywa" grupa zagra w Rockopolis 30 marca. Szczegóły na www.rockopolis.pl.

 

Odliczamy dni! To już 30 marca! Bilety do nabycia w Rockopolis. Szczegóły na www.rockopolis.pl

Opublikowany przez Rockopolis na 15 marca 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności