Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 30.03.2017 23:13

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Ghost in the Shell". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedyną premierą tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest produkcja "Ghost in the Shell". Film bazuje na międzynarodowym sukcesie marki science fiction pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic's.

 

 

Fanom science-fiction i thrillerów polecamy z kolei produkcję "Life". Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie. Badania, jakie prowadzą, będą miały jednak nieoczekiwane konsekwencje. Forma życia, którą odkrywają, jest bardziej inteligenta niż ktokolwiek przypuszczał.

 

 

W repertuarze Heliosa również polski thriller "Amok" - film Katarzyny Adamik oparty na prawdziwej historii Krystiana Bali, którą żyły media na całym świecie. W wydanej w 2003 roku książce "Amok" opisał on zbrodnię bardzo podobną do tej, o którą został później oskarżony.

 

 

W pilskim Heliosie nie brakuje też propozycji dla całych rodzić. Wśród nich: "Piękna i Bestia" i "Zając Max ratuje Wielkanoc".

 

 

Jest też coś dla dorosłych, którzy lubią się bać - horror "Baba Jaga".

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: "Kong: Wyspa czaszki", "Power Rangers", "Wszystko albo nic" i "Chata". Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności