Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Galerie Region 06.04.2017 17:55

Zagrali dla chorego policjanta. Pomoc wciąż potrzebna

Fot. ZT NSZZ Policjantów w KPP w Pile

Policjant z komisariatu w Wyrzysku walczy z nowotworem kości. W pomoc mundurowemu włączyli się mieszkańcy regionu, a także policjanci z pilskiej komendy i Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w KPP w Pile.

W Wysokiej - z inicjatywy nauczycieli miejscowej szkoły - zorganizowano koncert charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Piotra Pilarczyka. Imprezę wsparła Komenda Powiatowa Policji w Pile oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w KPP w Pile. Mundurowi prezentowali policyjny sprzęt i radiowozy, przygotowali też pokaz umiejętności policyjnego psa służbowego. Sprzedawano też przysmaki przygotowane przez nauczycieli i myśliwych. 

 

Podczas koncertu zebrano blisko dziewięć tysięcy złotych, ale pomoc jest wciąż potrzebna, bo Piotr Pilarczyk dopiero rozpoczyna walkę z rakiem. O tym, że choruje na złośliwy nowotwór kości dowiedział się niedawno. - Nowotwór oprócz tego, że zaatakował moje kości przeniósł się także na płuca i sprawia mi problemy z oddychaniem. Całe dotychczasowe życie poświęciłem pomagając innym ludziom, służąc społeczeństwu, oddając się mojej rodzinie, jednak dzisiaj to ja proszę Państwa o pomoc w walce z tą rzadką chorobą - mówi chory policjant. Tego, jak można pomóc Piotrowi Pilarczykowi dowiecie się odwiedzając stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Dzisiaj mieliśmy wielka przyjemność uczestniczyć z koncercie charytatywnym organizowanym przez nauczycieli z Wysokiej....

Opublikowany przez ZT Piła Nszz Policjantow na 2 kwietnia 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności