Czwartek, 19.04.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszyrad, Czechasz, Czesław
Rozrywka 06.04.2017 21:45

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu ""Małżeńskie porachunki". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia w pilskim Heliosie jest duńska produkcja "Małżeńskie porachunki" z Marcinem Dorocińskim w jednej z głównych ról. A zobaczycie tu Marcina Dorocińskiego, jakiego jeszcze nie znacie! To przebojowa komedia o tym, że czasem dużo oszczędniej jest wynająć płatnego zabójcę, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

 

 

Druga nowość to religijna produkcja "Zerwany kłos", oparta na biografii błogosławionej Karoliny Kózkównej. Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina.

 

 

Do Heliosa możecie wybrać się też na dramat "Chata". Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

 

W repertuarze Heliosa również: thriller science-fiction "Ghost in the Shell", horror "Baba Jaga" i "Kong: Wyspa czaszki". Nie brakuje też propozycji dla całych rodzin, wśród nich: "Piękna i Bestia", "Power Rangers" i "Zając Max ratuje Wielkanoc".

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności