Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Miasto Sport 07.04.2017 09:30

W sobotę w Pile Rodzinny Bieg Po Zdrowie. Dołącz!

Fot. Pixabay

W sobotnie przedpołudnie na stadionie przy ul. Okrzei w Pile rozpocznie się Rodzinny Bieg Po Zdrowie. Można jeszcze zapisać się do udziału w tym wydarzeniu.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 8 kwietnia o 10.30 biegiem dla dzieci na dystancie 400 metrów. Pół godziny później - o 11.00 - wystartuje bieg główny - ulicami Piły, na dystansie 5 kilometrów. Po biegaczach na swoją trasę wyruszą też miłośnicy Nordic Walking. 

 

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowano koszulki, medale, grochówkę i drożdżówki. Na stadionie będzie można skorzystać też z porad lekarza, dietetyka i pielęgniarek. Pielęgniarki będą też mierzyły ciśnienie krwi, oznaczały poziom cukru we krwi i poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Będzie też kącik zabaw dla dzieci.

 

- Bieg ma charakter rekreacyjny, integracyjny oraz propagujący zdrowy tryb życia i postawy prozdrowotne. Dla uczestników przygotowaliśmy też wiele atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dzieci, biegacze i miłośnicy nordic walking. Spotkajmy się w to sobotnie przedpołudnie na stadionie przy ul. Okrzei  - zaprasza starosta pilski Eligiusz Komarowski.

 

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej zdrowie.powiat.pila.pl. Swój udział będzie można też zgłosić w sobotę rano, w biurze biegu na stadionie przy ul. Okrzei w Pile.

 

Rodzinny Bieg po Zdrowie, to przedsięwzięcie Powiatu Pilskiego w ramach programu „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiatu pilskiego - profilaktyka chorób nowotworowych”, który finansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i budżetu państwa.

 

Już jutro Rodzinny Bieg po Zdrowie. MOŻNA SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ! Starosta Pilski Eligiusz Komarowski zaprasza w sobotę, 8...

Opublikowany przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile na 6 kwietnia 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności