Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Miasto Region 07.04.2017 11:45

Więcej nocnych połączeń Piła-Bydgoszcz? Tego chcą pasażerowie

Fot. Życie Piły

Spółka PKP Intercity przedstawiła wyniki konsultacji z pasażerami na temat rozkładu jazdy pociągów w sezonie 2017/2018. Podróżni zwracali uwagę również na połączenia istotne dla mieszkańców Piły i regionu.

Prowadzone w marcu konsultacje dotyczyły rozkładu jazdy pociągów PKP Intercity, który ma wejść w życie 10 grudnia 2017 roku. Z interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej przewoźnika skorzystało blisko 3 600 osób. - Podróżni postulowali m.in. o poranny skład z Gorzowa Wielkopolskiego do Warszawy, większą liczbę połączeń ze Śląska na Mazury, z Krakowa do Białegostoku czy więcej nocnych pociągów w relacji Piła - Bydgoszcz oraz Poznań - Częstochowa Stradom przez Lubliniec - informuje spółka PKP Intercity.

 

Przedstawiciele spółki obiecują, że jeśli będzie taka możliwość, to postulaty pasażerów zostaną zrealizowane. - Nadesłane uwagi i sugestie pokazują, że pasażerowie są zainteresowani udziałem w tworzeniu siatki połączeń. Teraz czas na analizę zgłoszonych propozycji - mówi Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności