Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 13.04.2017 22:30

Kino na Święta. Sprawdź repertuar Heliosa [VIDEO]

Kadr z animacji "Dzieciak rządzi". Fot. www.helios.pl

Wielkanoc możecie spędzić filmowo. Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile.

Wielkanoc możecie spędzić filmowo. W niedzielę, 16 kwietnia pilski Helios będzie co prawda nieczynny, ale w pozostałe dni kino będzie otwarte. A wśród propozycji Heliosa są m.in. przedpremierowe pokazy animacji "Dzieciak rządzi". Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać. Przedpremierowe pokazy tej produkcji w Heliosie od soboty, 15 kwietnia do wtorku, 18 kwietnia.

 

 

A od poniedziałku, 17 kwietnia Helios zaprasza na przedpremierowe seanse produkcji "Szybcy i wściekli 8". Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

 

 

Do Heliosa warto wybrać się też na komedię "Małżeńskie porachunki" z Marcinem Dorocińskim w jednej z głównych ról. A zobaczycie tu Marcina Dorocińskiego, jakiego jeszcze nie znacie! To przebojowa komedia o tym, że czasem dużo oszczędniej jest wynająć płatnego zabójcę, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa m.in. thriller science-fiction "Ghost in the Shell", horror "Baba Jaga", "Kong: Wyspa czaszki", "Power Rangers", animacja "Zając Max ratuje Wielkanoc" i "Piękna i Bestia".

 

 

Helios rozpoczyna też nowy, ciekawy cykl kinowych spotkań: "Helios na scenie", w ramach którego na kinowych ekranach prezentowane będą najlepsze spektakle National Theatre i Comedie Francaise. - Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na Widzów kin Helios czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy - informują przedstawiciele Heliosa. Pierwsza odsłona tego cyklu już 24 kwietnia. Szczegóły i dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetrowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności