Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Rozrywka 21.04.2017 08:45

Filmy i spektakl na wielkim ekranie. Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Szybcy i wściekli 8". Fot. www.helios.pl

Kino Helios rozpoczyna cykl "Helios na scenie". Przed nami spektakl "Amadeusz" i - tradycyjnie - sporo filmowych propozycji. Sprawdź aktualny repertuar!

Helios zaprasza m.in. na produkcję "Szybcy i wściekli 8". Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

 

 

Od piątku 21 kwietnia w Heliosie w Pile również horror "Ostatnia klątwa". To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się na produkcję "Piękna i Bestia" oraz animacje "Zając Max ratuje Wielkanoc" i "Dzieciak rządzi" - pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

 

W sobotę, 22 kwietnia - z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi - Helios zaprasza na film przyrodniczy "Z nurtem życia". Seans o 17.30.

 

 

W poniedziałek, 24 kwietnia pilski Helios rozpoczyna cykl "Helios na scenie", w ramach którego na kinowych ekranach prezentowane będą najlepsze spektakle National Theatre i Comedie Francaise. Na początek - właśnie w poniedziałek, 24 kwietnia o 18.30 - spektakl "Amadeusz".

 

Również w poniedziałek w Heliosie w Pile kolejna odsłona "Kina Konesera". O 19.15 zostanie wyświetlony dramat "Ukryte działania". Wyróżniona 3 nominacjami do Oscarów – w tym za najlepszy film roku – niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności