Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Biznes 24.04.2017 09:55

Sklep Leroy Merlin w Pile otwarty. Tłumy na zakupach

Fot. Życie Piły

Tysiące mieszkańców Piły i całego regionu odwiedziły w pierwszy weekend po otwarciu sklep Leroy Merlin w Pile.

Market przy al. 500-lecia Piły został otwarty w piątek rano. Jest to 56. sklep Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie 8. w województwie wielkopolskim.

 

W pilskim Leroy Merlin pracę znalazło około stu osób. - Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z pracowników w sklepie jest wyposażony w służbowy smartfon z dostępem do aplikacji sprzedażowych. Dzięki temu klienci mogą liczyć na szybką obsługę, komfortowe zakupy, a ponadto skorzystać z możliwości kontaktu z wybranym sprzedawcą w celu uzyskania fachowej pomocy także po powrocie domu - informuje biuro prasowe sieci. - Jestem przekonany, że wraz z moją ekipą pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania do budowy czy remontu domów i ogrodów marzeń naszych klientów - dodaje dyrektor sklepu Leroy Merlin w Pile, Radosław Głowacki.

 

Leroy Merlin w Pile jest także przyjazny rodzicom z dziećmi. Na najmłodszych czekają specjalne wózki. Dodatkowo, sklep jest również otwarty na właścicieli czworonogów, którzy nie muszą zostawiać swoich pupili przed drzwiami, tylko mogą wejść z psem czy kotem do środka.

 

W sklepie Leroy Merlin w Pile na powierzchni ponad 6 000 metrów kwadratowych znajduje się 13 działów handlowych.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności