Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Miasto Region Sport 27.04.2017 17:40

Zrób sportowy przegląd szafy. Podziel się!

Fot. Pixabay

Przed nami pierwsza pilska edycja Sportowego Przeglądu Szafy. Chodzi o zebranie odzieży sportowej dla dzieci i młodzieży z ośrodków wychowawczych z terenu powiatu pilskiego.

- Masz w szafie zalegającą odzież sportową? Masz odzież, której nie zamierzasz używać bądź nigdy nie użyłeś? Weź udział w naszej akcji! Robimy zbiórkę dla dzieciaków i młodzieży z ośrodków wychowawczych na terenie Powiatu Pilskiego. Zrób wiosenne porządki w swojej sportowej szafie i wybierz odzież, którą możesz podzielić się z dzieciakami i młodzieżą - zachęca inicjatorka akcji, Justyna Jasoń-Pawłowska.

 

Odzież i akcesoria sportowe, które mają trafić do dzieci i młodzieży z ośrodków wychowawczych będzie można przynieść do biura zawodów IX Papieskiego Biegu Przełajowego im. św. Jana Pawła II. To wydarzenie już w sobotę, 29 kwietnia. Dary przyjmowane będą na starcie biegu - przy Sanktuarium w Skrzatuszu, oraz na mecie - przy szkole w Starej Łubiance. Akcja prowadzona będzie też podczas Ćwierćmaratonu Muzycznego w Pile. Biuro zawodów tego biegu - w Gimnazjum nr 4 przy ul. Kujawskiej 18 - będzie czynne w poniedziałek, 1 maja od 9.00 do 15.30.

 

Zebrana podczas pierwszego pilskiego Sportowego Przeglądu Szafy odzież trafi do podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pile, Placówki Rodzinno - Wychowawczej w Osieku nad Notecią oraz Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Aktualne informacje o zbiórce dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności