Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Sport 04.05.2017 19:40

Polonia kontra Lokomotiv. W piątek na żużel

Fot. Życie Piły (archiwum)

W piątek na torze przy ulicy Bydgoskiej zespół Euro Finannce Polonia Piła podejmie mistrza minionego sezonu i aktualnego lidera Nice 1. Ligi Żużlowej.

To będzie mecz na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej. Zespół Euro Finannce Polonia Piła zajmuje bowiem obecnie 2. miejsce w tabeli. Polonia jest wiceliderem, mimo iż przez pogodę nie rozegrała dotąd wszystkich zaplanowanych wcześniej spotkań. - Niestety nie mamy w tym roku szczęścia do pogody. Najpierw z powodu opadów deszczu został odwołany inauguracyjny mecz z Orłem Łódź, następnie po ośmiu biegach przerwano spotkanie z Polonią Bydgoszcz, a w minioną niedzielę odwołane zostało wyjazdowe spotkanie Polonii w Krakowie. Mimo wszystko dwa zwycięstwa pozwalają podopiecznym Tomasza Żentkowskiego na zajmowanie pozycji wicelidera tabeli. Liderem jest zwycięzca ubiegłorocznych rozgrywek i nasz najbliższy rywal - Lokomotiv Daugavpils. Łotysze mają co prawda na swoim koncie, tak jak Polonia, cztery punkty, jednak minimalnie lepszy bilans małych oczek i co ważne - rozegrali jedno spotkanie więcej. Oznacza to, że stawką piątkowego spotkania jest pierwsze miejsce w tabeli - informuje pilski klub.

 

Mecz Euro Finannce Polonia Piła kontra Lokomotiv Daugavpils - na torze przy ul. Budgoskiej w Pile, w piątek, 5 maja o 17.30.

 

Awizowane składy:

 

Lokomotiv Daugavpils
1. Maksims Bogdanovs
2. Joonas Kylmaekorpi
3. Kasts Puodzuks
4. Sergei Logachev
5. Timo Lahti
6. Davis Kurmis
7.

 

Euro Finannce Polonia Piła
9. Adrian Cyfer
10. Michał Szczepaniak
11. Norbert Kościuch
12. Vadim Tarasenko
13. Tomasz Gapiński
14. Kacper Grzegorczyk
15. Paweł Staniszewski

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności