Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Miasto Sport 07.05.2017 10:49

Najlepsze w MMA. Zawodniczka z Piły doceniona w rankingu

Katarzyna Lubońska. Fot. Sebastian Rudnicki (Facebook/ Katarzyna Lubońska)

Pilanka, Katarzyna Lubońska znalazła się w rankingu najlepszych polskich zawodniczek MMA. "Ma szanse dołączyć do grona najlepszych na świecie" - napisali autorzy zestawienia.

Ranking "Polskich Topowych Zawodniczek MMA" przygotował serwis RealPharm. - Topowe zawodniczki MMA to nie tylko gwiazdy ze świata, ale Polki, które szturmem zdobywają najbardziej prestiżowe tytuły - napisali autorzy zestawienia.

 

A w rankingu tym znalazła się m.in. pilanka, Katarzyna Lubońska. - To zawodniczka, która w sportach walki pojawiła się przypadkowo, ale jak widać po jej sukcesach, nie bez powodu. Jej bazowym stylem jest Judo, a w MMA walczy w kategorii muszej. Uznawana jest za jeden z większych talentów mieszanych sztuk walk w Polsce, ma zatem szansę dołączyć do grona najlepszych na świecie - czytamy w charakterystyce Katarzyny Lubońskiej na stronach RealPharm. Lubońska stała się ulubienicą wielu kibiców nie tylko ze względu na osiągnięcia, ale i nieprzeciętną urodę.

 

Autorzy rankingu na liście "Polskich Topowych Zawodniczek MMA" umieścili też: Joannę Jędrzejczyk, Karolinę Kowalkiewicz, Agnieszkę Niedźwiedź, Martynę Czech i Weronikę Zygmunt.

 

Sportową karierę Katarzyny Lubońskiej możecie śledzić m.in. na jej profilu na Facebooku.

 

Mamy to :) Dziękuję Głd team Mma fight club Piła MMA Cartel, LFN - Ladies Fight Night!! Dziękuję moim...

Opublikowany przez Katarzyna Lubońska na 10 kwietnia 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności