Czwartek, 19.04.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszyrad, Czechasz, Czesław
Rozrywka 08.05.2017 20:33

Olka Szczęśniak i Darek Gadowski na Rockopolis Stand-Up

Fot. Rockopolis

Pilski klub Rockopolis zaprasza na majową odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem rozśmieszać nas będą Olka Szczęśniak i Darek Gadowski. Bilety już w sprzedaży.

Olka Szczęśniak prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. W świecie zdominowanym przez mężczyzn daje sobie wyśmienicie radę, co udowadnia na scenie. Należy do grupy Comedy Lab z Krakowa.

 

 

Darek Gadowski to krytyk obyczajów i tradycji. Szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy. Występował w TVP2 i u Kuby Wojewódzkiego. Miał okazję mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jednak piętno kultury krainy burgerów i cadillaców zostało odciśnięte. Teraz jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Nie znosi ludzi bez poczucia humoru. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę. Kosmiczny jeździec bez paszportu. Zastrzyk zdrowego rozsądku popity burbonem abstrakcji.

 

 

Rockopolis Stand-Up: Olka Szczęśniak & Darek Gadowski - w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - w niedzielę, 21 maja 2017 o 18.00. Bilety - w przedsprzedaży: 20 złotych, w dniu występu: 30 złotych do nabycia w Rockopolis. Program przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

 

Informacje o wydarzeniach i koncertach odbywających się w Rockopolis znajdziecie też na oficjalnej stronie internetowej klubu.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności