Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Miasto Region 15.05.2017 14:01

Jak radzić sobie z długami? Bezpłatne porady w Pile

Fot. Pixabay

Wtorek, 16 maja będzie w Pile "Dniem porad finansowych". Eksperci z firmy zarządzającej wierzytelnościami będą za darmo podpowiadać jak poradzić sobie z problemem zadłużenia.

„Dzień porad finansowych” to wspólna inicjatywa Grupy KRUK i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile. Bezpłatne porady będą udzielane we wtorek, 16 maja w siedzibie MOPS przy ul. Bohaterów Stalingradu 23, od 9.00 do 15.00.

 

- W czasie indywidualnych spotkań będzie można dowiedzieć się, jak poradzić sobie z problemem zadłużenia. Dodatkowo pilanie będą mogli sprawdzić, czy jakiekolwiek informacje na temat ich zadłużenia lub rzetelnego opłacania rachunków, faktur, rat kredytu czy pożyczki znajdują się w ERIF Biurze Informacji Gospodarczej S.A. Eksperci Grupy KRUK podpowiedzą też, co zrobić i gdzie zwrócić się po pomoc w momencie, kiedy wpadniemy w zadłużenie. Oprócz tego pilanie będą mogli za darmo sprawdzić wiarygodność płatniczą wybranej firmy, z którą planują w najbliższym czasie współpracować. To może pomóc im uchronić się przed podpisaniem umowy z przedsiębiorstwem, które ma kłopoty finansowe, np. biurem podróży, firmą remontową czy sklepem internetowym - informuje Grupa KRUK.

 

Udział w bezpłatnych konsultacjach jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Piły i powiatu pilskiego. 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności