Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Rozrywka 22.06.2017 22:54

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Transformers: Ostatni Rycerz". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Od piątku, 23 czerwca Helios zaprasza na produkcję "Transformers: Ostatni Rycerz". To nowa odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 miliarda dolarów. Za reżyserię „Transformers: Ostatni Rycerz” odpowiada Michael Bay („Bad Boys”, „Armageddon”), który pracował nad wcześniejszymi odsłonami serii. W filmie zobaczymy Marka Wahlberga (który ponownie wcieli się w Cade’a Yeagera), Jerroda Carmichaela oraz Isabelę Moner.

 

 

W piątek, sobotę i niedzielę w Heliosie też przedpremierowe pokazy animacji "Gru, Dru i Minionki". To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na animację "Auta 3". Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: "Mumia", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" i "Król Artur: Legenda miecza".

 

 

W sobotę i niedzielę Helios zaprasza też na specjalne seanse z okazji Dnia Ojca. - Z okazji „Dnia Taty” zapraszamy na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie”. Seanse odbywają się w kinach Helios w ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA” - zachęcają przedstawiciele Heliosa. 

 

W poniedziałek, 26 czerwca w Heliosie kolejna odsłona Kina Konesera. O 19.30 zostanie wyświetlony dokument "Babilon Bolszoj".

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności