Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 29.06.2017 17:10

Na co do kina? Sprawdź repertuar Heliosa [VIDEO]

Kadr z animacji "Gru, Dru i Minionki". Fot. www.helios.pl

Sprawdź repertuar pilskiego Heliosa i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedyną premierą tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest animacja, której przedpremierowe seanse odbywały się już w pilskim Heliosie. Mowa o produkcji "Gru, Dru i Minionki". To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na inną animację - "Auta 3". Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

 

 

W repertuarze Heliosa również produkcja science-fiction "Transformers: Ostatni Rycerz", czyli nowa odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 miliarda dolarów. Za reżyserię „Transformers: Ostatni Rycerz” odpowiada Michael Bay („Bad Boys”, „Armageddon”), który pracował nad wcześniejszymi odsłonami serii. W filmie zobaczymy Marka Wahlberga (który ponownie wcieli się w Cade’a Yeagera), Jerroda Carmichaela oraz Isabelę Moner.

 

 

Na wielkim ekranie również "Król Artur: Legenda miecza"

 

 

W poniedziałek, 3 lipca w Heliosie kolejna odsłona Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlona polska produkcja "Gwiazdy". W rolach głównych: Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Cielecka i Sebastian Fabijański.

 

 

W Heliosie trwa też wakacyjna akcja "Gorące Lato Kinożerców". To konkurs, w którym do wygrania są elektryczne hulajnogi. Szczegóły i dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności