Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Miasto 30.06.2017 07:37

Od soboty autobusy na Płotki i zmiany w rozkładach MZK

Fot. Życie Piły

W lipcu i sierpniu autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy.

Wakacyjny rozkład jazdy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile wchodzi w życie w sobotę, 1 lipca i będzie obowiązywał do 31 sierpnia. Na ten czas zmieni się częstotliwość kursowania autobusów linii numer 0, 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 14, 16 i 17. Kursy autobusów linii numer 6,8 i 50 pozostają bez zmian. Na czas wakacji całkowicie zawieszone zostaną za to kursy autobusów linii numer 10, 11 i K oraz linii szkolnych - 2 bis, 3 bis, 17 bis i 50 bis.


Dodatkowo skrócone zostaną trasy autobusów linii numer 4 i 17. "Czwórka" nie będzie dojeżdżała do pilskiego ośrodka UAM przy ulicy Kołobrzeskiej. Przystankiem końcowym będzie dla niej plac Inwalidów. Z kolei autobusy linii numer 17 nie będą dojeżdżały do ul. Walki Młodych. Wszystkie "17" jadące z Motylewa będą kończyły trasy na placu Zwycięstwa.


1 lipca Miejski Zakład Komunikacji w Pile uruchamia też linię specjalną na Płotki. Autobusy oznaczone literą "P" będą kursowały cztery razy dziennie - z placu Zwycięstwa przez aleję Powstańców Wielkopolskich (przystanki: przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, przy ul. Głuchowskiej, przy hotelu Kwant, przy CSS Tarcza), Motel Rębajło do przystanku przy bramie wjazdowej na teren OTW Płotki.


Szczegółów szukajcie na rozkładach jazdy i na stronie internetowej pilskiego MZK.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności