Sobota, 24.02.2018 Imieniny obchodzą:  Bogurad, Bogusz, Boguta
Rozrywka 04.07.2017 20:08

Wojtek Pięta na Rockopolis Stand-Up. Już w czwartek!

Wojtek Pięta. Fot. materiały prasowe

Pilski klub Rockopolis oraz Wojtek Pięta zapraszają na kolejny wieczór pełen mocnych żartów, ciekawych rozkmin i przede wszystkim śmiechu.

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Jest gospodarzem krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów.

 

W swoim nowym programie "Żarty pozostaną" Wojtek Pięta mówi o tym co dzieje się, gdy wcześniej brakło asertywności by się odezwać. To sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle jego spostrzeżeń i przeżyć. Problemy, które ma każde z nas i okazja by usłyszeć jakie on ma rozwiązanie. Będzie też o tym co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych, z kim lepiej nie jeździć i dowiedzieć się czy z Tobą się nie napije.

 

Wojtek Pięta na Rockopolis Stand-Up - w klubie Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w czwartek, 6 czerwca o 20.00. Bilety: 15 złotych - do nabycia w dniu występu, w Rockopolis.

 

Wszystkich miłośników dobrego humoru zapraszamy już w ten czwartek na kolejny Rockopolis Stand-Up. Gościem lipcowej odsł...

Opublikowany przez Rockopolis na 4 lipca 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności