Sobota, 24.02.2018 Imieniny obchodzą:  Bogurad, Bogusz, Boguta
Rozrywka 06.07.2017 18:51

Na co do kina? Sprawdź repertuar Heliosa [VIDEO]

Kadr z filmu "Volta". Fot. www.helios.pl

Od piątku pilski Helios zaprasza na najnowszą komedię Juliusza Machulskiego. Sprawdź aktualny repertuar i zobacz zwiastuny filmów.

Jedyną premierą tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest komedia sensacyjna Julisza Machulskiego "Volta". Bruno Volta to prawdziwy "kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z "cwaniakowatym" ochroniarzem, Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam "słaba płeć"!

 

 

W repertuarze Heliosa również coś dla miłośników science-fiction - "Transformers: Ostatni Rycerz", czyli nowa odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 miliarda dolarów. Za reżyserię „Transformers: Ostatni Rycerz” odpowiada Michael Bay („Bad Boys”, „Armageddon”), który pracował nad wcześniejszymi odsłonami serii. W filmie zobaczymy Marka Wahlberga (który ponownie wcieli się w Cade’a Yeagera), Jerroda Carmichaela oraz Isabelę Moner.

 

 

Helios zaprasza też na produkcję "Król Artur: Legenda miecza". W rolach głównych: Charlie Hunnam, Jude Law i Annabelle Wallis.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się na animacje: "Auta 3" oraz "Gru, Dru i Minionki".

 

 

W poniedziałek, 10 lipca Helios zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Helios na scenie", podczas którego prezentowane są wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy. Tym razem zobaczymy spektakl "Święta Joanna". Emisja o 18.30.

 

A w środę, 12 lipca w Heliosie "Kino konesera" i amerykańska produkcja "Ponad wszystko". Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności