Sobota, 24.02.2018 Imieniny obchodzą:  Bogurad, Bogusz, Boguta
Rozrywka 13.07.2017 19:52

Spider-Man wraca na wielki ekran! Na co do kina?[VIDEO]

Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest produkcja "Spider-Man: Homecoming". Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora - Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

 

 

Druga nowość do animacja "Rock dog. Pies ma głos!". Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka. W polskiej wersji językowej postaciom głosu użyczyli m.in.: Kuba Molęda, Marcin Dorociński i Anna Dereszowska.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na produkcje: "Auta 3" oraz "Gru, Dru i Minionki".

 

 

W repertuarze Heliosa również "Transformers: Ostatni Rycerz" i polska komedia sensacyjna w reżyserii Juliusza Machulskiego - "Volta".

 

 

W poniedziałek, 17 lipca Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlona produkcja "Sama przeciw wszystkim". Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

 

 

A w środę, 19 lipca w Heliosie Kino Kobiet, czyli specjalny seans tylko dla Pań i mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem przy komedii "Czym chata bogata!".

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności