Czwartek, 19.04.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszyrad, Czechasz, Czesław
Galerie Miasto 16.07.2017 13:15

Joga i hamaki. Niedzielny poranek w pilskim parku [ZDJĘCIA]

Fot. Życie Piły

W niedzielę w Parku Miejskim w Pile odbyły się kolejne bezpłatne zajęcia jogi. Były też hamaki i atrakcje dla najmłodszych.

Bezpłatne wakacyjne zajęcia jogi w Parku Miejskim w Pile odbywają się już kolejny rok. - Na wakacyjnych spotkaniach Joga w Parku łączymy bezpłatne sesje jogi z ciekawymi wykładami o teorii zdrowego stylu życia, z których każdy może zaczerpnąć coś dla siebie. Joga w Parku to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców polskich miast i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii - mówią organizatorzy spotkań.

 

Kolejne bezpłatne zajęcia jogi w Parku Miejskim w Pile odbędą się 20 sierpnia o 10.00. W Pile organizowane są też darmowe zajęcia jogi dla dzieci. Informacje o tych wydarzeniach znajdziecie na stronach internetowych Regionalnego Centrum Kultury oraz projektu Joga w Pile.

 

A w każdą wakacyjną niedzielę w Parku Miejskim w Pile odbywają się koncerty z cyklu "Parkowe Spotkania". Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny, a program występów znajdziecie na stronie internetowej RCK.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności