Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 27.07.2017 21:09

Na co do kina? Sprawdź repertuar pilskiego Heliosa [VIDEO]

Kadr z filmu "Wojna o planetę małp". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar pilskiego Heliosa i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest produkcja "Wojna o planetę małp". W trzecim filmie z przebojowej serii, która cieszy się uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków, Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

 

 

Druga nowość to thriller "Atomic Blonde". Czasy zimnej wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. W rolach głównych: Charlize Theron, James McAvoy i John Goodman.

 

 

Trzecia i ostatnia premiera tego tygodnia w Heliosie w Pile to animacja "Mała Wielka Stopa". Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykle konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata ma pewne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrac się też na produkcje: "Gru, Dru i Minionki" oraz "Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film".

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: "Spider-Man: Homecoming" i dramat wojenny "Dunkierka".

 

 

W poniedziałek, 31 lipca Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlona produkcja "Zwyczajna dziewczyna". Catrin jest młoda, pełna energii i właśnie została zatrudniona w małej agencji reklamowej, która pracuje nad scenariuszami filmów propagandowych. Kraj potrzebuje produkcji, które podniosą obywateli na duchu! A Catrin ma pomóc w ich powstawaniu. Ale jak zwyczajna dziewczyna ma odnaleźć się na stanowisku dotychczas zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn? Szczególnie, gdy jej szefem jest przystojny i pewny siebie scenarzysta, Tom, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może poradzić sobie z takim zadaniem. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I szybko przekonuje się, że życie pisze najciekawsze scenariusze.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej Kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności