Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 03.08.2017 21:35

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z produkcji "Valerian i miasto tysiąca planet". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedyną premierą tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest produkcja "Valerian i miasto tysiąca planet". Luc Besson, twórca „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, powraca z największą produkcją w swojej karierze. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. Humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu” - to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

 

 

Do Heliosa w Pile możecie wybrać się też na produkcję "Wojna o planetę małp". W trzecim filmie z przebojowej serii, która cieszy się uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków, Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

 

 

W repertuarze Heliosa również thriller "Atomic Blonde" i dramat wojenny "Dunkierka". Film rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

 

 

Nie brakuje też propozycji dla całych rodzin - "Mała Wielka Stopa", "Lato z Bobem Budowniczym" i "Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film".

 

W poniedziałek, 7 sierpnia w Heliosie kolejna odsłona cyklu "Helios na scenie", w ramach którego na kinowym ekranie prezentowane są wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy. Tym razem obejrzymy spektakl "Piotruś Pan". Początek o 18.30.

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności