Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Miasto 09.08.2017 11:03

Piknik rodzinny na Święto Wojska Polskiego. Rezerwuj czas!

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Życie Piły (archiwum)

We wtorek 15 sierpnia na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbędzie się piknik rodzinny z okazji Święta Wojska Polskiego. Starostwo powiatowe we współpracy z wojskiem przygotowało mnóstwo atrakcji.

- Mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję do spotkania z Wojskiem Polskim i zapoznania się z jego najnowocześniejszym wyposażeniem. Do Piły przyjadą m.in. Rosomaki, bezzałogowe statki powietrzne, w tym jeden na wyrzutni samochodu, a także patrol rozminowywania, radiostacja i cysterny wojskowe. Dodatkowo będzie wiele innego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu naszej armii. Nie zabraknie też prezentacji i innych atrakcji, z pokazem musztry paradnej włącznie - wylicza starosta pilski, Eligiusz Komarowski.

 

Obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczną się o godz. 12.00 mszą polową w intencji żołnierzy Wojska Polskiego. - Później czeka nas popołudnie pełne atrakcji, o które zadbają nie tylko żołnierze, ale również strażacy i policjanci. Dla dzieci będą też dmuchane zamki, a dla starszych paintballowa strzelnica. Będzie również wojskowa grochówka i słodki poczęstunek - informuje Starostwo Powiatowe w Pile. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

 

Zapraszamy Kochani całe rodziny :), zabierzcie też znajomych i przyjaciół :)

Opublikowany przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile na 7 sierpnia 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności