Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 11.08.2017 09:25

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Annabelle: Narodziny zła". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia w pilskim Heliosie jest horror "Annabelle: Narodziny zła". Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

 

 

Druga nowość to "Mroczna wieża". Przez złowrogie, postapokaliptyczne pustkowia w alternatywnej rzeczywistości przemierza Roland, ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego zwanego Rewolwerowcami. Poszukuje on tajemniczej Mrocznej Wieży - mistycznego miejsca, znajdującego się w centrum wszystkich światów, gdzie być może uda mu się rozwiązać zagadkę czasu i przestrzeni. Podczas swojej długiej wędrówki spotka wielu przyjaciół i wrogów, a zaślepiony chęcią osiągnięcia celu, poświęci dla niego wszystko, nawet życie swoich towarzyszy.

 

 

Trzecia i ostatnie premiera tego tygodnia to familijna produkcja "Moje wakacje z Rudym". Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Blue – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Blue, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na animację "Mała Wielka Stopa" oraz najnowszy film Luca Bessona "Valerian i miasto tysiąca planet".

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: thriller "Atomic Blonde", "Wojna o planetę małp" i "Dunkierka".

 

 

W poniedziałek, 14 sierpnia Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlona produkcja "Paryż może poczekać"

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności