Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Rozrywka 27.08.2017 17:35

Cygne w Rockopolis. Amerykańska artystka wystąpi w Pile

Fot. CygneMusic.com

Folk, blues i alternatywny rock w wykonaniu amerykańskiej artystki. 6 września w klubie Rockopolis w Pile wystąpi Cygne. Za wstęp płacicie ile chcecie!

Cygne - właściwie Laura Meyer - pochodzi z Nowego Jorku, ale od kilku lat mieszka w Santa Cruz i reprezentuje kalifornijską scenę muzyczną. Artystka porusza się w klimatach folku, szeroko pojmowanego bluesa i akustycznego alternatywnego rocka. Niezależna, utalentowana, trafiająca swoją muzyką do serc odbiorców po obu stronach oceanu. W 2014 roku bardzo pozytywnie zaskoczyła rock’n’rollowym albumem „Rise Up!”, a następnie zaprezentowała swój kolejny, bardziej folkowy materiał zatytułowany „Passenger”. Amerykanka jest niezwykle doświadczoną artystką na płaszczyźnie koncertowej. W dorobku ma ponad tysiąc występów.

 

 

6 września Cygne zaprezentuje w Rockopolis w Pile swój najnowszy album "Let It Breathe", który powstał we współpracy z producentem Steve'em Rossiterem w Axis Sound w Nowym Jorku.

 

 

Cygne w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w środę 6 września 2017 o godzinie 19.00. Koncert z serii „płacisz ile chcesz” – to Ty decydujesz ile zapłacisz za bilet!

 

 

Jesienią w Rockopolis zagra też m.in. zespół Happysad. Informacje o tym koncercie i innych nadchodzących wydarzeniach znajdziecie na stronie internetowej klubu oraz na profilu Rockopolis na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności