Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Kultura Miasto 04.09.2017 11:30

Rusza sprzedaż biletów na festiwal teatralny

Fot. Życie Piły (archiwum)

Od wtorku w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Pile dostępne będą bilety na spektakle w ramach tegorocznego Festiwalu Teatralnego - Teatr Pasja Rodzinna. Każdego roku przed kasą ustawia się długa kolejka.

W ubiegłym roku pierwsi chętni w kolejce po bilety na spektakle zaczęli ustawiać się już wieczorem, w dzień poprzedzający rozpoczęcie sprzedaży. 

 

Sprzedaż biletów w kasie RCK rozpocznie się we wtorek, 5 września o 8.00. Kilka godzin później - o 15.00 - ruszy także sprzedaż online, na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury.

 

18. Festiwal Teatralny - Teatr Pasja Rodzinna rozpocznie się 11 listopada 2017. Na deskach Regionalnego Centrum Kultury w Pile wystawionych zostanie jedenaście przedstawień. W Pile wystąpią m.in.: Piotr Machalica, Mirosław Baka, Bartłomiej Topa, Adam Ferency, Krystyna Tkacz, Tomasz Sapryk, Joanna Kurowska, Julia Kamińska, Filip Bobek, Piotr Zelt i Antoni Pawlicki. Dokładny program festiwalu - z informacją o cenach biletów - dostępny jest na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

 

Jak co roku organizatorzy Festiwalu i tym razem przygotowali specjalną ofertę dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Mowa o tzw. „studenckich poduchach”, dzięki którym każdy spektakl będzie można obejrzeć za jedyne 15 złotych. Bilety w ramach „studenckiego last minute” będzie można kupić kwadrans przed spektaklem.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności