Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Galerie Rozrywka 09.09.2017 20:28

Fantastyka, komiksy i gry. PILKON 2017 [ZDJĘCIA]

Fot. Życie Piły

W Pile spotkali się miłośnicy fantastyki, komiksów, książek, seriali oraz gier planszowych i elektronicznych. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia PILKONU 2017.

- To lokalna inicjatywa kierowana do wszystkich fanów fantastyki, anime, mangi, komiksów, gier planszowych, gier komputerowych, graczy RPG a także osób, które uwielbiają emocjonująco spędzać czas. Jeśli nigdy nie byliście na takim wydarzeniu to jest do doskonała okazja na spędzenie czasu - mówią organizatorzy PILKONU.

 

Impreza odbywa się na terenie Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile przy ulicy Kołobrzeskiej. A PILKON to m.in.: gry bez prądu czyli planszówki, gry video, retro komputery - Atari, Amigi i Comodore, warsztaty Legorobotyki, warsztaty origami, turnieje i konkursy, kącik azjatycki i wioska średniowieczna.

 

W sobotę, podczas pierwszego dnia PILKONU 2017 odbył się też konkurs Cosplay, w którym uczestnicy imprezy przebierają się za znane postacie.

 

Impreza zakończy się w niedzielę o 16.00. Wstęp na Pilkon jest płatny. Bilet normalny kosztuje 15 złotych, ulgowy - 10 złotych. Więcej informacji i szczegółowy program konwentu znajdziecie na stronie internetowej Pilkonu oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności