Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Bezpieczeństwo i prawo Region 11.09.2017 08:32

Kolce i gwoździe na drodze. Uwaga kierowcy!

Fot. Facebook/ Rzadkowo

"Na drogach gminy Kaczory można spotkać specjalnie montowane w drodze urządzenia służące do przebijania opon" - ostrzegają twórcy facebookowego profilu Rzadkowo i strażacy z OSP Kaczory.

- Ktoś wywierca w asfalcie otwory, w których umieszcza przedmiot z ostrą krawędzią. Dziś w ten sam sposób "zapolowano" również na kierowców jadących między Kaczorami i Piłą (za przejazdem kolejowym w Kaczorach), gdzie uszkodzonych zostało co najmniej kilkanaście pojazdów. Sprawa została już zgłoszona na policję. Działajmy, to może w końcu doprowadzić nawet do jakiejś tragedii! Nie mamy pojęcia czym kieruje się sprawca... Może wiesz, kto może za tym stać? - czym prędzej zgłoś ten fakt policji, bo oprócz strat materialnych może wkrótce dojść do jakiegoś wypadku - czytamy na facebookowym profilu Rzadkowo.

 

Uwaga kierowcy❗ Ostre przedmioty na drodze Rzadkowo-Kaczory! Już w poprzednim miesiącu (23 sierpnia wieczorem) kilku...

Opublikowany przez Rzadkowo na 10 września 2017

 

O zagrożeniu informują też strażacy z OSP Kaczory. - Rozsypywane są również specjalnie przygotowane gwoździe które mają służyć również przebiciu opony. Takie sytuacje zostały zaobserwowane zwłaszcza przy łukach dróg - ostrzegają.

 

Uwaga kierowcy. W ostatnim czasie na drogach GMINY KACZORY można spotkać specjalnie montowane w drodze urządzenia służą...

Opublikowany przez OSP Kaczory na 10 września 2017

 

Niebezpieczne elementy zauważono m.in. na drodze z Kaczor do Rzadkowa i na trasie Kaczory - Piła. Sprawę bada już policja.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności