Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Rozrywka 14.09.2017 14:00

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Tarapaty". Fot. www.helios.pl

Na ekrany kin wchodzi polska familijna produkcja "Tarapaty". Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

"Sympatyczne kino, które wyrasta z sentymentu do klasycznych polskich filmów dla młodego widza" - tak o produkcji "Tarapaty" piszą krytycy filmowi. A o czym jest ten film? Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrac się też na animacje: "Bob Budowniczy: Mega Pojazdy", "Gang Wiewióra 2" i produkcję "Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata".

 

 

Helios zaprasza też na polską komedię "Na układy nie ma rady".Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach - zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady.

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: "Renegaci", "Bodyguard Zawodowiec" i - dla tych, którzy lubią się bać - horrory: "Annabelle: Narodziny zła" i "To".

 

 

W poniedziałek, 18 września w Heliosie w Pile kolejna odsłona Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlony dokument "Kedi - sekretne życie kotów". Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności