Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Biznes 21.09.2017 17:53

Jak pokonać konkurencję? Bezpłatna konferencja w Pile

Fot. Pixabay

To propozycja zarówno dla tych, którzy już prowadzą swój biznes, jak i tych którzy dopiero planują rozpocząć działalność gospodarczą. W Inwest-Parku odbędzie się bezpłatna konferencja "Wyróżnij się albo zgiń czyli jak budować przewagę konkurencyjną na rynku".

Zaplanowane na 29 września w siedzibie Inwest-Parku przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Przedsiębiorczy Polak". 

 

- Konferencję poprowadzi Michał Czekaj. Swoją karierę zaczął w 2007 roku od sprzedaży, młody nieopierzony handlowiec z wielkimi marzeniami, konsekwentnie wspinający się po szczeblach kariery przeprowadził ponad 15 tysięcy rozmów sprzedażowych, które dały mu praktyczne umiejętności komunikacyjne i handlowe. Odkrył w sobie pasję, związaną z pracą z ludźmi, przekazywaniem im doświadczenia i możliwości zmiany na lepsze. W sprzedaży osiągnął wiele - spod jego ręki wyszedł Agent Roku. Te intensywne lata dały solidny fundament do współtworzenia wraz z Markiem Waberskim Platformy Rozwoju Osobistego - informuje Inwest-Park.

 

Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. jak być osobą przedsiębiorczą, co jest potrzebne, aby radzić sobie na dzisiejszym rynku, jak tworzyć dochodowe przedsięwzięcia biznesowe, jak tworzyć unikatową wartość na rynku i jak budować korzystne relacje i pozyskiwać najlepszych partnerów, kontrahentów czy współpracowników.

 

Konferencja odbędzie się w piątek, 29 września między 11.00 a 13.00. Udział w niej jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja, której można dokonać za pośrednistwem strony internetowej www.PrzedsiebiorczyPolak.pl. Informacji o spotkaniu udzielają też pracownicy spółki Inwest-Park.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności