Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Galerie Miasto 25.09.2017 09:20

DJ Piotr i dzieci kwiaty. Charytatywna impreza prezydenta Piły

Fot. Bartosz Mirowski

Prezydent Piły wcielił się w rolę DJ-a i w stroju hipisa prowadził imprezę w klimacie lat 70. i 80. W ten sposób Piotr Głowski zbierał pieniądze na leczenie pilanki, Beaty Giłki.

Organizowana przez prezydenta Piły impreza odbyła się w piątek wieczorem. Była to "Charytatywna Dyskoteka Urodzinowa" Piotra Głowskiego, choć urodziny prezydent Piły obchodzi w lipcu. Ale jubilat - występujący w piątek w stroju hipisa i jako "DJ Piotr 50-tka" - postanowił w ten właśnie sposób pomóc pilance, która od 19 roku życia choruje na dystrofię mięśniową. 

 

Podczas imprezy obowiązywały stroje nawiązujące do lat 70. i 80. Piotr Głowski nie przyjmował prezentów. Swoich gości poprosił, by wsparli zbiórkę pieniędzy na leczenie Beaty Giłki, dzięki czemu podczas piątkowego wieczoru na ten cel zebrano 14 400 złotych. 

 

Leczenie Beaty Giłki jest bardzo kosztowne i wciąż zbierane są pieniądze na drogą terapię. O tym jak można pomóc chorej pilance dowiecie się odwiedzając stronę Beaty Giłki na Facebooku.

 

Kochani, nie od razu Rzym zbudowano, ani Piramidy ;) ale ziarnko po ziarnku, kamyk po kamyku powstawały wielkie rzeczy....

Opublikowany przez Beata Giłka - dystrofia mięśniowa - zbieramy na komórki macierzyste na 10 listopada 2016
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności