Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 28.09.2017 21:05

„Botoks” w Heliosie. Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Botoks". Fot. www.helios.pl

"Bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia" - od piątku pilski Helios zaprasza m.in. na najnowszą produkcję Patryka Vegi - "Botoks". Sprawdź aktualny repertuar i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

"Botoks" to bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia - autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. w rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i Katarzyna Warnke.

 

 

W Heliosie również "Kingsman: Złoty krąg", czyli kontynuacja przeboju “Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego.

 

 

Tym, którzy lubią się bać polecamy horror "To".

 

 

Całymi rodzinami do Heliosa możecie wybrać się na animację "Lego® Ninjago®: Film" lub polską produkcję familijną "Tarapaty".

 


 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności