Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 02.10.2017 19:50

Awangarda w Pile. We wtorek koncert Už Jsme Doma

Fot. Facebook/ Už Jsme Doma

We wtorek w klubie Rockopolis kolejny koncert z cyklu Awangarda w Pile. Zagra czeska grupa Už Jsme Doma. Wkrótce w Rockopolis wystąpią też m.in. Maleo Reggae Rockers, Melissa Greener, Happysad, Dikanda oraz Farben Lehre i The Analogs. Sprawdź szczegóły.

We wtorek, 3 października klub Rockopolis zaprasza na kolejny koncert z cyklu Awangarda w Pile. Zagra zespół Už Jsme Doma. To czeska awangardowa grupa, która powstała w 1985 roku w Cieplicach. W ich twórczości można znaleźć elementy rockowe, punkowe i folkowe, chociaż twórczość zespołu wymyka się prostym podziałom na nurty muzyczne. Charakteryzuje się surrealistycznymi tekstami, zaskakującymi zmianami tempa utworów, melodyjnością nawiązująca do słowackich i morawskich korzeni. Nazwa po polsku znaczy „Już jesteśmy w domu”.

 

 

Koncert formacji Už Jsme Doma w ramach cyklu Awangarda w Pile - w Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 - we wtorek, 3 października o 20.00. Wstęp: 20 złotych.

 

A ta jesień w Rockopolis będzie bardzo koncertowa. Już 13 października w klubie koncert Maleo Reggae Rockers z Darkiem Malejonkiem na czele. Kilka dni później - 16 października - w Rockopolis wystąpi amerykańska artyskta Melissa Greener, a 26 października Rockopolis zaprasza na koncert zespoły Happysad. 24 listopada w Rockopolis zagra zespół Dikanda, a 9 grudnia formacje: Farben Lehre, The Analogs i Vataha.

 

Informacje o tych koncertach i innych wydarzeniach w Rockopolis znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na profilu Rockopolis na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności