Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 09.10.2017 22:30

Maleo Reggae Rockers w Pile. W piątek koncert w Rockopolis

Fot. materiały prasowe

Już w piątek, 13 października w klubie  Rockopolis w Pile specjalny koncert z okazji 20-lecia Maleo Reggae Rockers z największymi przebojami zespołu.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce, z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele.

 

Maleo Reggae Rockers jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. Zespół od początku swojego istnienia regularnie koncertuje i maa na koncie już grubo ponad 1000 koncertów oraz występy na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Koncerty Maleo Reggae Rockers to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

 

 

Maleo Reggae Rockers w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w piątek, 13 października 2017 o 19.00. Bilety - w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu koncertu za 35 złotych - do nabycia w Rockopolis.

 

Kilka dni później - 16 października - w Rockopolis wystąpi amerykańska artyskta Melissa Greener, a 26 października Rockopolis zaprasza na koncert zespoły Happysad. 24 listopada w Rockopolis zagra zespół Dikanda, a 9 grudnia formacje: Farben Lehre, The Analogs i Vataha.


Informacje o tych koncertach i innych wydarzeniach w Rockopolis znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na profilu Rockopolis na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności